Oldřich Vlach - Žně

Olej na plátně, 67x96 cm. Signováno vpravo dole O. Vlach. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Vzadu přípis Výstava Luhačovice.

o autorovi: 1886 - 1958

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 16.000 Kč.

71462. Žně
Dražba ukončena:26.12.2021 21:20:22
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 700 Kč