Oldřich Vlach - Žně

Olej na plátně, 49x70 cm. Signováno vpravo dole O. Vlach. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Malba poškozena.

o autorovi: 1886 - 1958

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 16.000 Kč.

23649. Žně
Dražba ukončena:31.10.2018 20:54:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:4 500 Kč