Oldřich Vlach - Ve žních

Olej na překližce, 50x70 cm, signováno vpravo dole O. Vlach, rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1886 - 1958

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 16.000 Kč.

17220. Ve žních
Dražba ukončena:28.03.2018 20:04:22
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:4 500 Kč