Oldřich Vlach - Nakládání sena

Olej na plátně, 73x103 cm. Signováno vpravo dole O. Vlach. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1886 - 1958

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 16.000 Kč.

71524. Nakládání sena
Zbývá:9 dnů, 9 hodin
Konec dražby:26.01.2022 20:25:00
Minimální příhoz:500 Kč
Aktuální cena:6 000 Kč