Olej na kartonu, 45x70 cm. Signováno vpravo dole Vlach. Nerámováno.
Nejdelší strana: 70 cm
o autorovi: 1886 - 1958
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 16.000 Kč.