Oldřich Vlach - Matka s dětmi

Olej na plátně, 50x70 cm. Signováno vpravo dole O. Vlach. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1886 - 1958

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 16.000 Kč.

38136. Matka s dětmi
Dražba ukončena:28.11.2019 20:13:45
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 600 Kč