Oldřich Vlach - Koncert pod stromy

Olej na kartonu, 70x98 cm, signováno vpravo dole O. Vlach, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1886 - 1958

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 16.000 Kč.

14779. Koncert pod stromy
Dražba ukončena:30.11.2017 19:04:40
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:12 000 Kč