Oldřich Vlach - Klekání

Olej na plátně, 50x70 cm. Signováno vpravo dole O. Vlach. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1886 - 1958

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 16.000 Kč.

308913. Klekání
Dražba ukončena:08.06.2021 20:12:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 700 Kč