Oldřich Vlach - Děti v přírodě

Olej na kartonu, 32x42 cm. Signováno vpravo dole Vlach. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 46 cm

o autorovi: 1886 - 1958

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 16.000 Kč.

vydraženo top doporučujeme
88413. Děti v přírodě
Dražba ukončena:08.01.2023 20:16:26
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 200 Kč