Oldřich Vlach - Andílek hudebník

Olej na překližce, 20x29 cm, signováno vpravo dole O. Vlach, rám, zaskleno.

o autorovi: 1886 - 1958

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 16.000 Kč.

9074. Andílek hudebník
Dražba ukončena:30.03.2017 22:09:50
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 500 Kč