Oldřich Vlach - Andělíček

Olej na kartonu, 28x28 cm. Signováno vpravo dole O. Vlach. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1886 - 1958

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 16.000 Kč.

27388. Andělíček
Dražba ukončena:31.01.2019 20:33:35
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:5 500 Kč