Oldřich Vašica - Vesnice u řeky

Olej na sololitu, 34x39 cm. Signováno vpravo dole Vašica. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1922 - 1993
Narodil se v Nedvědicích u Brna. Studoval v Praze UMPRUM u prof. Kaplického. Studijní cesty podnikl do Německa, Bulharska, Belgie, Jugoslávie, Francie. Ve své tvorbě se věnoval malbě, grafice. Známé jsou rovněž jeho realizace v architektuře - monumentální mozaiky, vitráže, pískovaná skla. Je autorem výzdoby orloje v Prostějově.

56276. Vesnice u řeky
Dražba ukončena:25.02.2021 20:35:53
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 200 Kč