Oldřich Vašica

14596. Portrét dívky

popis: Monotyp, 39x30 cm, signováno vpravo dole Vašica O. 61, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Pasparta mírně znečištěna.

o autorovi: 1922 - 1993
Narodil se v Nedvědicích u Brna. Studoval v Praze UMPRUM u prof. Kaplického. Studijní cesty podnikl do Německa, Bulharska, Belgie, Jugoslávie, Francie. Ve své tvorbě se věnoval malbě, grafice. Známé jsou rovněž jeho realizace v architektuře - monumentální mozaiky, vitráže, pískovaná skla. Je autorem výzdoby orloje v Prostějově.

dražba ukončena: 29.11.2017 20:13:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 29.11.2017 20:06:00 3259