Oldřich Tichý - Studie III.

Detail položky

Detail položky

Kresba, 40x30 cm. Signováno vpravo nahoře Tichý 79. Rám, sklo.

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Nejdelší strana: 53 cm

 

o autorovi: 1959
Malíř. Studoval na SUPŠ v Uherském Hradišti dekorativní a užitou malbu v architektuře a propagaci u J. Blažka a J. Gajdoše a na AVU v Praze malbu u F. Jiroudka. Studijně pobýval na Královské akademii krásných umění v Antverpách. Jeho malby stojí na rozhraní mezi abstrakcí a krajinomalbou, nejčastěji čerpá motivy v Posázaví. Je členem skupiny Most a SVU Mánes. Jeho práce jsou zastoupeny ve sbírkách NG Praha, MG Brno a v dalších českých i zahraničních galeriích (Paříž, Lausanne).

vydraženo
108669. Studie III.
Dražba ukončena:07.01.2024 20:31:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč
Chcete prodat obraz od stejného autora?

> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
500 Kč 06.01.2024 10:29:16 13222