Olej na kartonu, 31x44 cm. Signováno vlevo dole O. Procházka. Rám, sklo.
o autorovi: 1903 - 1962
Malíř. Studoval soukromě u F. Hlavici. Vytvářel impresionisticky laděné krajinomalby ze Vsetínska a Jesenicka, s oblibou zobrazoval večerní soumraky, zimní mlhy, předjaří a západy slunce. Vystavoval samostatně i kolektivně na Moravě.