Oldřich Oplt - Žluté květy ve džbánku

Olej na plátně, 70x53 cm. Signováno vpravo dole Oplt 86. Rámováno.

Nejdelší strana: 75 cm

o autorovi: 1919 - 2001
Narodil se ve Stružicích u Lomnice nad Popelkou.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 55 000 Kč.

99588. Žluté květy ve džbánku
Dražba ukončena:23.07.2023 21:11:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 900 Kč