Oldřich Oplt - Z ateliéru

Olej na plátně, 100x80 cm. Signováno vpravo dole Oplt 2000. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Pochází z umělecké pozůstalosti Oldřicha Oplta.

o autorovi: 1919 - 2001
Narodil se ve Stružicích u Lomnice nad Popelkou.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 55 000 Kč.

21134. Z ateliéru
Dražba ukončena:27.06.2018 19:07:50
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 500 Kč