Oldřich Oplt - Vyznání

Kresba, 22x26 cm. Signováno vpravo dole Oplt. Rám, sklo.

Pozn.: Papír mírně poškozen.

o autorovi: 1919 - 2001
Narodil se ve Stružicích u Lomnice nad Popelkou.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 55 000 Kč.

21827. Vyznání
Dražba ukončena:19.09.2018 20:33:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 10.08.2018 13:57:57 1345
500 Kč 09.07.2018 20:08:37 1855