Oldřich Oplt - Výlet do Českého ráje

Olej na plátně, 100x130 cm. Signováno vzadu Oplt 77. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Pochází z umělecké pozůstalosti Oldřicha Oplta.

o autorovi: 1919 - 2001
Narodil se ve Stružicích u Lomnice nad Popelkou.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 55 000 Kč.

37995. Výlet do Českého ráje
Dražba ukončena:27.11.2019 21:38:36
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 800 Kč