Oldřich Oplt

58434. Vinotéka-odpočinek

popis: Olej na plátně, 60x80 cm. Signováno vzadu Oplt 1968. Nerámováno.

o autorovi: 1919 - 2001
Narodil se ve Stružicích u Lomnice nad Popelkou.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 55 000 Kč.

zbývá: 8 dnů, 5 hodin

konec dražby: 28.04.2021 19:38:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 500 Kč