Oldřich Oplt - Ve skalách

Olej na plátně, 100x80 cm. Signováno vlevo dole Oplt a zezadu Oplt 76. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Dílo pochází z umělecké pozůstalosti autora.

o autorovi: 1919 - 2001
Narodil se ve Stružicích u Lomnice nad Popelkou.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 55 000 Kč.

22414. Ve skalách
Dražba ukončena:26.09.2018 20:21:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:5 500 Kč