Oldřich Oplt - Únava Řekyně

Olej na sololitu, 73x100 cm. Signováno vlevo dole Oplt 69. Rám.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1919 - 2001
Narodil se ve Stružicích u Lomnice nad Popelkou.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 55 000 Kč.

30903. Únava Řekyně
Dražba ukončena:24.04.2019 19:23:44
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 200 Kč