Oldřich Oplt - Topoly

Olej na plátně. 92x133 cm. Signováno vlevo dole Oplt 65. Olištováno.

Stav: Lišta poškozena.

Pozn.: Pochází z umělecké pozůstalosti Oldřicha Oplta.

o autorovi: 1919 - 2001
Narodil se ve Stružicích u Lomnice nad Popelkou.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 55 000 Kč.

40104. Topoly
Dražba ukončena:30.01.2020 21:17:24
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:7 000 Kč