Oldřich Oplt - Podobizna Zuzany

Olej na plátně, 80x58 cm, signováno vpravo dole Oplt, rám.

Pozn.: Signováno vzadu Oplt 88. Pochází z umělecké pozůstalosti Oldřicha Oplta.

o autorovi: 1919 - 2001
Narodil se ve Stružicích u Lomnice nad Popelkou.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 55 000 Kč.

14830. Podobizna Zuzany
Dražba ukončena:30.11.2017 19:22:27
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:19 000 Kč