Oldřich Oplt - Oboustranný obraz Modelka, Na hřišti

Olej na plátně, 92x73 cm. Nesignováno. Nerámováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1919 - 2001
Narodil se ve Stružicích u Lomnice nad Popelkou.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 55 000 Kč.

56281. Oboustranný obraz Modelka, Na hřišti
Dražba ukončena:25.02.2021 20:54:17
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 400 Kč