Oldřich Oplt - Oboustranný obraz - Dáma v halence a Portrét dívky

Olej na plátně, 82x63 cm. Signováno vlevo nahoře O. Oplt. Nerámováno.

o autorovi: 1919 - 2001
Narodil se ve Stružicích u Lomnice nad Popelkou.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 55 000 Kč.

57494. Oboustranný obraz - Dáma v halence a Portrét dívky
Dražba ukončena:01.04.2021 21:51:03
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 100 Kč