Oldřich Oplt - Nad vesnicí

Olej na plátně, 50x64 cm. Signováno vpravo dole Oplt 87. Rámováno.

Nejdelší strana: 76 cm

o autorovi: 1919 - 2001
Narodil se ve Stružicích u Lomnice nad Popelkou.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 55 000 Kč.

90209. Nad vesnicí
Dražba ukončena:19.02.2023 21:21:36
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 100 Kč