Oldřich Oplt - Modelka Hana

Olej na plátně, 92x65 cm. Signováno vzadu Oplt. Nerámováno.

o autorovi: 1919 - 2001
Narodil se ve Stružicích u Lomnice nad Popelkou.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 55 000 Kč.

56329. Modelka Hana
Dražba ukončena:25.02.2021 21:24:49
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 200 Kč