Oldřich Oplt - Krkonoše

Olej na plátně, 80x120 cm. Signováno vlevo dole Oplt 71. Olištováno.

o autorovi: 1919 - 2001
Narodil se ve Stružicích u Lomnice nad Popelkou.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 55 000 Kč.

28933. Krkonoše
Dražba ukončena:27.02.2019 21:20:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 100 Kč