Oldřich Oplt - Krajina

Olej na kartonu, 70x50 cm. Monogramováno vzadu O. O. 66. Nerámováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

Nejdelší strana: 70 cm

o autorovi: 1919 - 2001
Narodil se ve Stružicích u Lomnice nad Popelkou.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 55 000 Kč.

74216. Krajina
Dražba ukončena:30.03.2022 20:10:08
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 200 Kč