Oldřich Oplt - Kočičky ve skleněné váze

Olej na plátně, 60x50 cm. Signováno vzadu Oplt. Nerámováno.

o autorovi: 1919 - 2001
Narodil se ve Stružicích u Lomnice nad Popelkou.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 55 000 Kč.

65223. Kočičky ve skleněné váze
Dražba ukončena:30.09.2021 22:44:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 400 Kč