Oldřich Oplt - Karlovy Vary

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 35x50 cm. Signováno dole uprostřed Oplt 85. Rámováno.

Nejdelší strana: 63 cm

o autorovi: 1919 - 2001
Narodil se ve Stružicích u Lomnice nad Popelkou.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 55 000 Kč.

doporučujeme
153591. Karlovy Vary
Zbývá:8 dnů, 0 hodin
Konec dražby:18.01.2026 21:24:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:2 100 Kč