Oldřich Oplt - Kaplička v Libunci

Olej na sololitu, 50x70 cm, signováno vlevo dole Oplt, rám.

Pozn.: Současný majitel získal dílo přímo od autora.

o autorovi: 1919 - 2001
Narodil se ve Stružicích u Lomnice nad Popelkou.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 55 000 Kč.

10035. Kaplička v Libunci
Dražba ukončena:26.04.2017 21:53:11
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč