Oldřich Oplt - Kačenka na písku

Olej na plátně, 47x42 cm. Nesignováno. Nerámováno.

o autorovi: 1919 - 2001
Narodil se ve Stružicích u Lomnice nad Popelkou.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 55 000 Kč.

71566. Kačenka na písku
Dražba ukončena:26.01.2022 21:07:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 200 Kč