Oldřich Oplt - Dvojkompozice - Portrét dívky a Chlapec hrající si na pískovišti

Olej na plátně, 67x48 cm. Signováno vzadu O. Oplt 1950. Nerámováno.

o autorovi: 1919 - 2001
Narodil se ve Stružicích u Lomnice nad Popelkou.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 55 000 Kč.

67297. Dvojkompozice - Portrét dívky a Chlapec hrající si na pískovišti
Dražba ukončena:28.10.2021 20:53:23
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 700 Kč