Oldřich Oplt - Do hor

Olej na plátně, 100x80 cm. Signováno vpravo dole Oplt 79. Olištováno.

Pozn.: Pochází z umělecké pozůstalosti Oldřicha Oplta.

o autorovi: 1919 - 2001
Narodil se ve Stružicích u Lomnice nad Popelkou.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 55 000 Kč.

21127. Do hor
Dražba ukončena:27.06.2018 19:01:18
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 400 Kč