Oldřich Oplt

69685. Dívčí akt

popis: Olej na plátně fixovaném na kartonu, 25x17 cm. Signováno vpravo dole Oplt. Rámováno.

o autorovi: 1919 - 2001
Narodil se ve Stružicích u Lomnice nad Popelkou.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 55 000 Kč.

dražba ukončena: 28.11.2021 20:44:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

nebylo vydraženo