Oldřich Oplt - Camping pod skalami

Olej na plátně, 60x79 cm, monogramováno vlevo dole O.O. 85, nerámováno.

Pozn.: Pochází z umělecké pozůstalosti autora. Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1919 - 2001
Narodil se ve Stružicích u Lomnice nad Popelkou.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 55 000 Kč.

13598. Camping pod skalami
Dražba ukončena:25.10.2017 21:07:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 900 Kč