Oldřich Oplt - Ateliérová nálada

Olej na plátně, 75x120 cm. Signováno vlevo dole Oplt 74. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1919 - 2001
Narodil se ve Stružicích u Lomnice nad Popelkou.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 55 000 Kč.

28965. Ateliérová nálada
Dražba ukončena:27.02.2019 21:52:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 100 Kč