Oldřich Oplt - Zátiší

Olej na sololitu, 20x46 cm, signováno vlevo dole Oplt 75, rám.

1919, Stružice u Lomnice nad Popelkou - 2001

Pozn.: Rám poškozen.

6228. Zátiší
Dražba ukončena:27.10.2016 21:02:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 000 Kč