Oldřich Oplt - Les pod Troskami

Olej na plátně, 56x68 cm, nesignováno, rám.

1919, Stružice u Lomnice nad Popelkou - 2001

Pozn.: Současný majitel získal dílo přímo od autora.

6357. Les pod Troskami
Dražba ukončena:30.11.2016 18:48:04
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 600 Kč