Oldřich Oplt - Koupání

Olej na plátně, 50x70 cm, signováno vlevo dole, datováno 1957, rám.

1919, Stružice u Lomnice nad Popelkou - 2001
Student Školy umění ve Zlíně (1941-1944), poté studia na AVU (1945-1950, prof. K. Minář, V. Rada a V. Pukl). Malíř, grafik a ilustrátor. Ve své tvorbě se věnoval sprotovním motivům, krajinářství (Podkrkonoší a Český ráj) a malbě zátiší z prostředí ateliérů. Vystavoval zejména v Praze.

Pozn.: Získáno přímo od autora.

1644. Koupání
Dražba ukončena:26.11.2014 21:23:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:10 000 Kč