Oldřich Kulhánek - Za všechny peníze

Litografie 6/200, 21x38 cm. Signováno tužkou vpravo dole Oldřich Kulhánek 97. Rám, sklo.

Nejdelší strana: 54 cm

o autorovi: 1940, Praha - 2013

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 200 000 Kč

111496. Za všechny peníze
Zbývá:4 dnů, 6 hodin
Konec dražby:29.02.2024 20:05:00
Minimální příhoz:1 000 Kč
Aktuální cena:22 000 Kč