Oldřich Kulhánek - Vertikála života

Litografie, 33x21 cm, signováno vpravo dole Kulhánek, volný list.

o autorovi: 1940, Praha - 2013

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 200.000 Kč

10836. Vertikála života
Dražba ukončena:01.06.2017 20:47:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 700 Kč