Oldřich Kulhánek - Tři Grácie

Lept, 13x9 cm. Signováno dole uprostřed Oldřich Kulhánek 2000. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Rodina současného majitele získala dílo přímo od autora.

o autorovi: 1940, Praha - 2013

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 200 000 Kč

41503. Tři Grácie
Dražba ukončena:11.03.2020 19:51:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 100 Kč