Oldřich Kulhánek - Strom života

Litografie, 26x17 cm. Signováno vpravo dole tužkou Oldřich Kulhánek 2003. Číslováno. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1940, Praha - 2013

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 200 000 Kč

95950. Strom života
Dražba ukončena:04.06.2023 20:11:54
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:14 000 Kč