Oldřich Kulhánek

59301. Souznění

popis: Litografie, 61/90, 47x32 cm. Signováno vpravo dole tužkou Oldřich Kulhánek 2003. Rám, sklo.

o autorovi: 1940, Praha - 2013

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 200.000 Kč.

zbývá:

konec dražby: 12.05.2021 19:03:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 500 Kč

aktuální cena: 8 500 Kč