Oldřich Kulhánek - Soubor 2 Ex libris

Litografie, od 17x12 cm do 21x14 cm, signovány dole uprostřed Oldřich Kulhánek, rámovány, paspartovány, zaskleny.

o autorovi: 1940, Praha - 2013

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 200.000 Kč

16056. Soubor 2 Ex libris
Dražba ukončena:14.02.2018 20:34:18
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 500 Kč