Oldřich Kulhánek - Pocta studentům

Litografie, 24x14 cm. Signováno dole uprostřed O.Kulhánek. Volný list.

o autorovi: 1940, Praha - 2013

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 200 000 Kč

46971. Pocta studentům
Dražba ukončena:15.07.2020 20:51:36
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 500 Kč