Oldřich Kulhánek

62812. PF 2006

popis: Litografie, 18x13 cm. SIgnováno tužkou dole uprostřed Oldřich Kulhánek 2005. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1940, Praha - 2013

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 200.000 Kč.

zbývá: 7 dnů, 21 hodin

konec dražby: 11.08.2021 20:38:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 000 Kč